KESTAROLIS
MIŠKOTVARKA
IR
GAMYBA
APIE MUS

UAB „KESTAROLIS“ savo veiklą pradėjo 2002 m., todėl drąsiai save galime vadinti profesionaliais miškų ūkininkais. Šiuo metu įmonė sėkmingai ūkininkauja bei tvarkingai prižiūri apie 1500 ha nuosavos miško žemės.

Pagrindinis įmonės tikslas buvo, yra ir bus: miškai turi būti saikingai naudojami, atkuriami ir gausinami, taip užtikrinant jų išsaugojimą ateities kartoms. Niekada nesiekėme trumpalaikės naudos iš miško. Visada vadovaujamės sąžiningumo, patikumumo, garbingumo principais.

Įmonėje dirba miškininkystės mokslus baigę, kvalifikuoti, sąžiningi, atsakingi, sukaupę didžiulę patirtį profesionalūs darbuotojai. Kiekvienais metais atsodiname apie 40 ha. miško žemės ploto.

MIŠKŲ PIRKIMAS

Perkame mišką visoje Lietuvoje. Mūsų įmonės darbuotojai operatyviai ir objektyviai įvertins JŪSŲ miško valdą. Jeigu ir neparduosite mums savo miško valdos, vertinimas ir objektyvi bei sąžininga konsultacija JUMS nieko nekainuos!!!

Nusprendus parduoti mišką mums, paruošime ir sutvarkysime visus reikalingus dokumentus, laiku ir tinkamai atsiskaitysime.

NORITE PARDUOTI MIŠKĄ? Užpildykite užklausos formą dabar. >>
Arba skambinkite telefono numeriais: 8 601 10 997, 8 603 22 322

MIŠKO PIRKIMAS IŠSIKIRTIMUI

UAB „Kestarolis“ taipogi perką mišką išsikirtimui visoje Lietuvoje.

Miškas išsikirtimui – kai parduodamas status miškas (mediena), o miško žemė pasilieka pardavėjo nuosavybėje. Atliekant tokio tipo sandorį, nereikalinga notarinė sutartis. Pardavėjui pageidaujant mūsų įmonė sutvarko visus reikalingus dokumentus:

 • Miškotvarkos projekto paruošimas
 • Biržės atrėžimas
 • Leidimų miškui kirsti dokumentų sutvarkymas
 • Biržės paruošimas atsodinimui, atsodinimo darbai
PREKYBA APVALIĄJA MEDIENA

UAB „Kestarolis“ superka apvaliąją medieną.
Galime nupirkti visą sandėlį, arba atskirus sortimentus:

 • Rąstus
 • Plonrąsčius
 • Popiermedžius
 • Malkas
 • Miško kirtimo atliekas
MIŠKOTVARKA

Miškotvarka – tai miškų ūkio planavimo sistema, apimanti miškų inventorizaciją ir apskaitą, miškų būklės, naudojimo ir ūkinės veiklos analizę, miškų ūkio organizavimą. UAB „Kestarolis“ šiuo metu valdo daugiau nei 1500 ha miškų, tad mums miškotvarka yra daug daugiau, nei oficialus terminas. Ne be reikalo esame apdovanoti Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos bei Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos diplomais bei paskelbti pavyzdingai tvarkomų privataus miško valdų Utenos apskrityje nugalėtojais.

MIŠKOTVARKA MUMS

Miškotvarka mums reiškia:

 • Mišką - vieną svarbiausių atsikuriančių gamtos išteklių, žaliųjų lobių gausą, tvirtybės simbolį.
 • Gerą šeimininką, kuris rūpinasi miško darna ir tvarka, racionaliai ir apgalvotai naudoją turimus miško išteklius.
 • Miško atkūrimą, kuris yra vienas svarbiausių mūsų veiklos miškotvarkoje prioritetų.
 • Kvalifikaciją – atitikimą sertifikavimo sistemai FSC, nuolatinį profesinį tobulėjimą, kvalifikacijos kėlimą bendradarbiaujant tiek su privataus, tiek su valstybinio sektoriaus profesionalais.
 • Kokybišką miško produkciją. Miškas tiekia žmogui didžiausią savo turtą – medieną. Svarbu, kad medienos ir jos produkcijos gamyba būtų optimali, maksimaliai efektyvi, naudojama saikingai, be žalos miškui.
GAMYBA

UAB „Kestarolis“ gamina platų gaminių asortimentą ir įvairios rūšies medienos: padėklus, nestandartinius padėklus, termiškai apdorotus padėklus, lentas, malkas, pjuvenas, medinius baldus, medinius namų apyvokos gaminius, inkilus ir panašiai. Galime pagaminti konkrečiai jums reikiamos medienos produkcijos, nes turime savo gamybinę bazę, lentpjūvę, medienos džiovinimo įrangą, medžio apdirbimo staklių parką, malkų pjaustymo, skaldymo ir fasavimo įrangą. Gamyba sukoncentruota Utenos ir Vilniaus apskrityse, atvežam bet kur Lietuvoje. Medienos produkciją tiekiame ne tik Lietuvos užsakovams, bet ir partneriams visoje Europos Sąjungoje. Galim gaminti produkciją ir su jūsų prekiniu ženklu arba tiekti produktus su mūsų prekiniais ženklais, registruotais visoje Europoje.

KONTAKTAI
SUSISIEKITE

Direktorius

Kęstutis Žemaitis

Direktorius komercijai

Vytautas Pukinskas

+370 601 10 997

| vytautas@kestarolis.lt

Buhalterė

Nijolė Janusevičienė

+370 618 50 280

| kestarolis@gmail.com

Miškininkas

Rolandas Žemaitis

+370 603 22 322

| rolandas@kestarolis.lt

UAB „KESTAROLIS“
Šabaldauskų k. 11, Utenos r. LT-28434,
LIETUVA
Mob. +370 687 29 803; +370 601 10 997
El. paštas: kestarolis@gmail.com
Rekvizitai:
AB LUMINOR Bankas
a/s 764010041700050211
SWIFT: AGBLLT2XXX
Įmonės kodas: 184265775
PVM kodas: LT 842567716
Privatumo politika